Průkaz na vysokozdvižný vozík

Možná Vás překvapí, že na známou „ještěrku“ je potřeba mít řidičský průkaz. Je tomu opravdu tak a to nejen vzhledem k faktu, že některé „ještěrky“ už jsou dnes vysoce moderní zařízení s nejnovějšími technologiemi, ale také proto, že jejich bezpečnou obsluhu dnes profesionální firmy svěří jen proškoleným zaměstnancům. Buďte připraveni a za velmi výhodných podmínek se svěřte do rukou odborně vzdělaných lektorů, kteří Vám nabízí školení řidičů i školení obsluhy vzv, po jehož absolvování získáte certifikovaný průkaz na vysokozdvižný vozík. Vaše zvýšení kvalifikace, Vaše vstupenka při hledání nových pracovních příležitostí.

Školení obsluhy VZV

Pro firmy, ale i pro fyzické osoby nabízíme místo školení vzv podle Vašeho přání – ve firmě nebo u nás v našich moderních učebnách. Právě u nás máte jedinečnou možnost vybrat si školení obsluhy vzv ze všech skupin - A, B, C, D, E, W1, W2, G, Z. Tyto skupiny zahrnují plošinové, nízkozdvižné, tažné a tlačně ručně vedené vozíky s pákovým nebo volantovým řízením až po vysokozdvižné vozíky se zdvihací plošinou, vozíky s volantovým řízením nad 5 tun. Naši lektoři Vás provedou také školením řidičů referentů sk. B ( do 3500kg), získat můžete také profesní průkaz pro sk. C,D,E (nad 3500kg). Naše kurzy pořádáme nejen v oblasti Praha, Praha-východ, Středočeský kraj, ale podle přání zákazníka kurzy pořádáme po celé ČR. Na kurz nemusíte čekat, zcela se přizpůsobíme Vašim požadavkům a nabídneme školení v nejkratším možném termínu.

Řidičské průkazy na vzv - cena od 1999 Kč (základní kurz)

Proč si vybrat naši společnost? Zárukou jsou nejen certifikovaní lektoři s více než 13 letou praxí, ale především široké spektrum kurzů vzv. V neposlední řadě školení a průkaz na vysokozdvižný vozík a cena již od 1999Kč. Školení řidičů vzv jsou jednoznačnou prevencí a zároveň jedním z nejdůležitějších bodů bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP). Také velmi žádané opakované školení na vzv(každoroční) cena od 400Kč je dalším a jistě ne posledním důvodem, proč si vybrat řidičský průkaz na ještěrku právě u nás. Kdykoliv jsme připraveni Vám zodpovědět Vaše dotazy a nabídnout školení řidičů vzv šité Vám nebo Vašim zaměstnancům na míru.