O kurzu na vysokozdvižný vozík

Hledáte kurz na vysokozdvižné vozíky za bezkonkurenční ceny? Víte, stejně jako my, že čas jsou peníze a tak byste potřebovali kurzy a školení řidičů na vysokozdvižné vozíky co nejrychleji? Pak se s důvěrou obraťte na naše certifikované školící centrum, které nabízí školení řidičů vysokozdvižných manipulačních vozíků (diesel, elektro, plyn, benzín) již od ceny 1 999Kč za základní kurz. Nízká cena není na úkor kvality našich školení, ale díky více než desetileté zkušenosti s vedením těchto školení a úspěšných referencí se snažíme ceny držet na nejnižší možné výši. Řidičské průkazy na vzv a potřebná školení a všechny kurzy pořádáme po celé ČR, tudíž žádné dojíždění apod. Kurzy na vzv mohou proběhnout i u Vás ve firmě. Pokud nás kontaktujete, obratem se Vám ozveme a nabídneme místo školení vzv podle Vašeho přání. Kurz na vysokozdvižné vozíky je nejen zvýšením kvalifikace Vás nebo Vašich zaměstnanců, ale také důležitým předpokladem a zákonem danou součástí prevence při bezpečnosti práce. Není tedy na místě riskovat nákladné škody, které může způsobit neodborná manipulace a řízení vysokozdvižných vozíků a bezpečnost a zdraví Vašich zaměstnanců. Školení obsluhy VZVprobíhají pod vedením speciálně vyškolených instruktorů s příslušným certifikátem. Nabízíme pro fyzické osoby i firmy základní školení, opakované každoroční školení a také rozšiřující školení za smluvní ceny.

Proč potřebujete řidičský průkaz na ještěrku?

Prvotním důvodem je nutnost získání odpovídajícího řidičského průkazu na vysokozdvižné manipulační vozíky vyplývající z platné legislativy. Pouze zaměstnavatelé, jejichž zaměstnanci úspěšně absolvovali kurz na vzv, složili závěrečnou zkoušku, mají nárok na pojistné plnění v případě škody na majetku i při uplatnění úhrad spojených s hrazením eventuálních léčebných nákladů od úrazu až po trvalé následky. Možná si říkáte, že dříve řidičský průkaz na ještěrkunebyl nutný, tak proč je tomu nyní jinak. Pokud se podíváte na náš videozáznam, pak možná pochopíte, co vše se může stát, když vysokozdvižné vozíky řídí někdo bez potřebného školení. Chcete vědět jak získat průkaz na vzv, jak probíhá a co obnáší kurz na vzv, pak najdete několik stručných informací na našich internetových stránkách. Pokud se Vám nechce dlouze hledat, kontaktujte nás.