Novinky školení VZV

V této sekci "Novinky" by jsme chtěli přinášet nové informace pro naše klienty. Jako první přinášíme po dotazech klientů školení řidičů vysokozdvižných vozíků jestli si mohou zakoupit nebo kdekoliv sehnat materiály určene ke školení řidičů vzv. Bohužel dlouhá léta stát ani jiné vzdělávací instituce nepřinesli žádné ucelené materiály které by se přímo zaměřovali na kurz řidiče vzv který by klientům usnadnil absolvování kurzu. Od podzimu 2014 zpracovalo Školící centrum Adam kompletní materiál který získá každý účastník kurzu školení řidičů vzv zdarma.Tento materiál obsahuje důležité informace k obsluze vzv a to např.zahájení činnosti s vzv, zakázané manipulace, ukončení činnosti s vzv, vysvětlení funkce zátěžového diagramu, paletové hospodářství, transportní poloha apod. Všechny zakázané činnosti jsou doplnění barevnými fotografiemi s přímou ukázkou dané zakázané činnosti.Školení řidičů vysokozdvižných vozíků tímto materiálem velmi usnadní řidičům vzv bezpečnou a efektivní práci a pokud klient si bude chtít v budoucnu ověřit jakoukoliv informaci v této brožuře ji jednoduše dohledá.

Vaše Školící centrum Adam.